Burçların birbiri ile olan uyum analizi

Astronomide burç yorumlarına göre yıldızı bir türlü uyuşmayan, birbiriyle anlaşamayan burçlar nelerdir? Her burcun belirli başlı karakteristik özellikleri vardır bu yüzden bazı burçlarla iyi anlaşabilirken bazı burçlarla da bir türlü anlaşamazsınız. Burçların birbiri ile olan uyumları nelerdir bi göz atalım.

UYUMSUZ OLAN BURÇLAR
Koç-Boğa

Her zaman güçlü ve dik başlı olan bir Koç inatçı olurken boğalar ise sürekli doğru hareket etmeleriyle övünür. Bu iki burcun ilişkisi başlarda iyi gidiyor gibi gözükse de iki taraf zamanla yürümediğinin farkına varacaktır. Bu iki burç arasında çıkacak bir tartışma aniden alevlenip büyük bir yangına dönüşebilir. 

Yengeç-Kova Burç Uyumu

Herkesin bildiği gibi yengeç burcu fazlasıyla duygusal bir burç. İkili iliskilerde sürekli olarak duygusal düşünen yengeç kaybetmeye çok yatkındır. Kova Burcu ise tamamen özgür ruh hali, para harcamaktan ve kendini şımartmaktan zevk alan burç olduğu için bu tarz şeyler yengeçlere ters gelir bu ikili arasında sürekli bir tartışma olur bir yengeç burcunun yanında kova burcu daima sinirleri bozuk olarak gezer.

Yengeç-Koç Burç Uyumu

 Elbette ki Yengeçlerin ve Koçların birçok ortak yönü var. Fakat bir Koçun enerjisi bir Boğaya fazla gelebilir. Yengeç, Koça göre çok daha kapalı ve ikisinin de hayattan beklentileri farklı. Bu ilişki başlarda yürüyormuş gibi gözükse de zaman ilerledikçe yürümediğini iki taraf da anlayacaktır. 

Akrep-Kova Burç Uyumu

Akrep başına buyruk davranmayı severken Kova burcu ile birleşince akıllarına eseni yapmaktan mutluluk duyarlar. Kova Burcu özgür ve rast yaşam sürerken akrep Burcu sinirli ve agresif olduklarıdan dolayı her an iğnelerini batırabilir, dikkat etmekte fayda var.

Terazi-Balık Burç Uyumu

Dünyanın en kararsız karakteri olan terazi balık ile birleşince fikirlerini yerine getirmek yıllar sürebilir. Bu kararsızlıklarından dolayı ise bir ileri bir geri adım atmaları yüzünden ilişkileri zedelenebilir. İki burçta anlaşmazlık yaşamaktan oldukça rahatsız olurlar. Çekinik olan bireyler bunlardan dolayı zor bir ilişki yaşarlar.

Yay-Oğlak Burç Uyumu

Yay Burcu ateş grubunun renkli karakteridir. Toprak grubundan olan oğlak Burcu ise sert mizaçlı olduğu için ilişkilerde uyum pek mümkün gözükmüyor. Yay Burcu yatakta eğlence ararken oğlaklar ise romantizmin doruk noktalarına ulaşmak isteyeceklerdir. Oğlak burcu net bir şekilde sevgisini ifade edemez fakat yay Burcu sevdiğine sıcak kanlı ve sadık olur.

 Akrep-Koç Burç Uyumu

Akrep Burcu gizli Koç Burcu ise açık liderdir. Peki bu iki insan bir araya geldiğinde nasıl bir ilişki ortaya çıkar? Bu iki burcun bir araya gelmesi neredeyse bir infilak gibi olur.. Bu ikili arasındaki ilişki için uygun kelimeler şunlardır: tutkulu, yoğun ve de güç emek isteyen bir birliktelik.

Balık-Başak Burç Uyumu

Birbirlerine 180 derece zıt olan bu burç ilişki devam ettikçe görülecektir ki birbirleri için yaratılmışlardır. Başak Burcunun titizliği ilişkide de on plandadır fakat bu durum romantizmin Burcu olan balık için iç açıcı olmayabilir. Çevresine dikkat dikkat ettiği gibi ilişkisinin düzenine de dikkat eden başaklar ilişki için can sıkıcı hal almaya başlayabilir. Böyle bir ilişki ise partnerden öte ailevi ilişkiyi yansıtacaktır.

Terazi-Oğlak Burç Uyumu

Askin temsili olan terazi Burcu her daim enerji ile pozitif bir ilişki yaşar ve karşısındaki insandan da aynısını bekler. Oğlak Burcu hayatı ciddiye aldığı icin ilişkide anlaşmazlıklar olabilir. Terazilerin oğlaklara asla ulaşamayacağı da söz konusudur. Bunun dışında oğlaklar çoğunlukla işleri kendi yöntemleri ile hallederlerken teraziler bu durumdan hoşnut olmayıp ilişki yürümeyecektir.

Terazi-Başak Burç Uyumu

Başak burçlarının fazla sosyal olan hayatıyla teraziler zıttır, yakın arkadaşları  dışında daha kapalı çevreyi tercih ettikleri için sorun yaşayacaklardır. Terazi burçları başaklara çok çocuksu gelebilir.

İkizler-Akrep Burç Uyumu

Akrep burçları sevdikleri zaman ikizlerin tam aksine derinden severler ve sevgilerini oldukça yoğun yaşarlar. İkizlerse bu konulara vakit ayırmaktan pek hoşlanmazlar daima başka meşguliyetleri vardır. 

http://www.gizoline.com/2020/04/renault-googlein-android-isletim-sistemini-arabalara/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir